Дс-лорВ аптеках Украины

 • Международное название: Desloratadine
 • Фарм. группа: Антигистаминные средства для системного применения
 • ATС-код: R06AX27
 • Условие продажи: по рецепту

 

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату

ДС-ЛОР

Склад лікарського засобу: діюча речовина: desloratadine;
1 таблетка містить 5 мг дезлоратадину; допоміжні речовини: крохмаль кукурудзяний, целюлоза мікрокристалічна, крохмаль картопляний, натрію дигідро фосфат дигідрат, натрію сульфіт, тальк, Opadry Blue 03B50533 (містить індигокармін Е 132).

Лікарська форма. Таблетки, вкриті плівковою оболонкою.

Круглі двоопуклі таблетки, вкриті плівковою оболонкою світло-блакитного кольору, гладенькі з обох боків.

Назва і місцезнаходження виробника. Інд-Свіфт Лімітед, Індія; Global Business Unit, Village Jawaharpur, Off. NH-21, Derabassi Distt. SAS Nagar (Mohali)  Panjab, India.

Фармакотерапевтична група. Код АТС. Антигістамінні засоби для системного застосування.
Код АТС R06A X27.
Дезлоратадин є селективним блокатором периферичних гіста мінових Н 1-рецепторів, що не спричиняє седативного ефекту. Дезлоратадин є первинним активним метаболітом лоратадину. У до клінічних дослідженнях дезлоратадину і лоратадину якісних або кількісних розходжень токсичності двох препаратів у порівнюваних дозах (з урахуванням концентрації дезлоратадину) не виявлено.
Після перорального прийому дезлоратадин селективно блокує периферичні Н 1-гістамінові рецептори і не проникає крізь гематоенцефалічний бар’єр.
Крім антигістамінної активності, дезлоратадин чинить проти алергічну та протизапальну дію. Встановлено, що дезлоратадин пригнічує каскад різних реакцій, які лежать в основі розвитку алергічного запалення, а саме:
виділення про запальних цитокінів, включаючи ІЛ-4, ІЛ-6, ІЛ-8, ІЛ-13; виділення про запальних хемокінів, таких як RANTES; продукцію су пероксидного аніону активованими поліморфно ядерними нейтрофілами; адгезію і хемотаксис еозинофілів; експресію молекул адгезії, таких як Р-селектин; IgE-залежне виділення гістаміну, простагландину D2 і лейкотрієну С 4.
Дезлоратадин не проникає крізь гематоенцефалічний бар’єр. При застосуванні   рекомендованої дози 5 мг частота сонливості не перевищувала таку в групі плацебо.
Дезлоратадин починає визначатися в плазмі протягом 30 хв після прийому. Максимальна концентрація дезлоратадину в плазмі досягається, в середньому, через 3 години, період напів виведення становить, у середньому, 27 годин. Ступінь кумуляції дезлоратадину відповідає його періоду напів виведення (приблизно 27 годин) і кількості застосувань (один раз на добу). Біодоступність дезлоратадину пропорційна дозі в діапазоні від 5 до 20 мг.
Дезлоратадин помірно (83 – 87%) зв’язується з білками плазми. При застосуванні дезлоратадину в дозі від 5 до 20 мг один раз на добу протягом 14 днів ознак клінічно значущої кумуляції препарату не виявлено. Дезлоратадин не пригнічує CYP3A4 чи CYP2D6 та не є ні субстратом, ні інгібітором Р-глікопротеїду.
Їжа (жирний висококалорійний сніданок) або грейпфрутовий сік не впливає на розподіл дезлоратадину.

Показання для застосування. Для швидкого усунення симптомів алергічних ринітів, таких як чхання, виділення з носа, свербіж, набряк та закладеність носа, а також свербіж та почервоніння очей, сльозотеча, свербіж піднебіння та кашель.
Для усунення симптомів, пов’язаних із кропив’янкою, такими як свербіж та висипання.

Протипоказання. Підвищена чутливість до активної речовини або до будь-якого неактивного компонента препарату.
 
Особливі застереження. Дезлоратадин не посилює такі ефекти алкоголю, як порушення психомоторної функції і сонливість.
- Застосування у період вагітності або годування груддю. Безпека застосування Дс-Лору у вагітних не встановлена, тому його не рекомендується призначати у період вагітності.
Дезлоратадин проникає у грудне молоко, тому жінкам, які годують груддю, не слід призначати Дс-Лор.
- Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні авто транспортом або роботі з іншими механізмами. Впливу Дс-Лору на керування автомобілем або роботу зі складними технічними пристроями не відзначалося.
- Діти. Ефективність та безпека Дс-Лору у формі таблеток у дітей віком до 12 років не досліджувалась (оскільки таблетка є неділимою, а доза таблетки розрахована для дітей віком від 12 років).

Спосіб застосування та дози. Для усунення симптомів, пов’язаних з алергічним ринітом (в тому числі інтермітуючим та персистуючим) та кропив’янкою, Дс-Лор приймають внутрішньо незалежно від прийому їжі.
Дорослі та діти віком від 12 років приймають по 1 таблетці (5 мг) 1 раз на добу.
Терапію інтермітуючого алергічного риніту (наявність симптомів менше 4 днів на тиждень або менше 4 тижнів) необхідно проводити з урахуванням даних анамнезу: припинити після зникнення симптомів та відновити після повторного їх виникнення. При персистуючому алергічному риніті (наявність симптомів більше 4 днів на тиждень або більше 4 тижнів) необхідно продовжувати лікування протягом всього періоду контакту з алергеном.

Передозування. У разі передозування показані стандартні заходи, спрямовані на видалення не абсорбованої активної речовини. Рекомендується симптоматичне лікування.
Дезлоратадин не видаляється при гемодіалізі; можливість його видалення при перитонеальному діалізі не встановлена.

Побічні ефекти. При застосуванні дезлоратадину найчастішими небажаними явищами є підвищена стомлюваність (1,2%), сухість у роті (0,8%), головний біль (0,6%).
Дуже рідко повідомлялось про реакції гіпер чутливості (включаючи анафілаксію та висип), тахікардію, відчуття серцебиття, психомоторну гіперактивність, судоми, підвищення активності печінкових ферментів, підвищення рівня білірубіну, розвиток гепатиту.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій. Клінічно значущих змін у плазмовій концентрації дезлоратадину при неодноразовому сумісному застосуванні разом з кетоконазолом, еритроміцином, азитроміцином, флюоксетином, циметидином виявлено не було. У зв’язку з тим, що фермент, який відповідає за метаболізм дезлоратадину, не встановлений, взаємодію з іншими лікарськими засобами повністю виключити неможливо.

Термін придатності. 3 роки.

Умови зберігання. Зберігати   в недоступному для дітей місці при температурі не вище 25 0С.

Упаковка. По 2 таблетки у блістері. По 1 блістеру в пачку з картону. По 10 таблеток у блістері. По 3 блістери в пачку з картону.

Категорія відпуску. Без рецепта по 2 таблетки у блістер, по 1 блістеру в пачку з картону.
За рецептом по 10 таблеток у блістер, по 3 блістери в пачку з картону.

 

 • Эол Показания: Для устранения симптомов, связанных с аллергическим ринитом, таких как чихание, выделения из носа, зуд, отек и заложенность носа, а также зуд и покраснение глаз, слезотечение, зуд неба и кашель. Для устранения симптомов, связанных с крапивницей, таких как зуд и высыпания.
  Эол в аптеках
 • Алердез Показания: Для устранения симптомов, связанных с: аллергическим ринитом, таких как чихание, выделения из носа, зуд, отек и заложенность носа, а также зуд и покраснение глаз, слезотечение, зуд неба и кашель; крапивницей, таких как зуд и высыпания.
  Алердез в аптеках
 • Эриус Показания: Для быстрого устранения симптомов аллергических ринитов, таких как чихание, выделения из носа, зуд, отек и заложенность носа, а также зуд и покраснение глаз, слезотечение, зуд неба и кашель. Для устранения симптомов, связанных с крапивницей, такими как зуд и высыпания.
  Эриус в аптеках
 • Эдем Показания: Аллергический ринит, сезонный и круглогодичный для быстрого устранения таких симптомов, как чихание, ринорея, зуд, отек слизистой оболочки и заложенность носа, зуд в глазах, слезотечение и гиперемия конъюнктивы, зуд в области неба и кашель. Хроническая идиопатическая крапивница (для уменьшения зуда, размера и количества элементов сыпи).
  Эдем в аптеках
 • Фрибрис Устранение симптомов аллергии, в том числе связанных с сезонным и постоянным аллергическим ринитом: чихание, выделений из носа и зуда, заложенность носа, зуда в области глаз, слезотечение, покраснение, зуд в области неба и кашля. Симптоматическое лечение хронической идиопатической крапивницы.
  Фрибрис в аптеках
 • Дезорус Показания: Сезонный аллергический ринит и поллиноз. Хроническая идиопатическая крапивница.
  Дезорус в аптеках
 • Алергостоп Для быстрого устранения аллергических симптомов, в том числе поллиноза и аллергического ринита (таких как чихание, выделения из носа, зуд, отек и заложенность носа, слезотечение и покраснение глаз, зуд в области неба и кашель), для устранения симптомов, связанных с хронической идиопатической крапивницей, в том числе уменьшения зуда, размера и количества элементов крапивницы.
  Алергостоп в аптеках
 • Алергомакс Сироп Для быстрого устранения аллергических симптомов: поллиноза и аллергического ринита (чиханье, выделения из носа, зуд, отек и заложенность носа, слезотечение и покраснение глаз, зуд в области неба и кашель); устранение симптомов, связанных с крапивницей, такими как зуд и высыпания.
  Алергомакс Сироп в аптеках