preventavir

ТауфоринВ аптеках Украины

  • Международное название: Taurine
  • Фарм. группа: Другие офтальмологические средства
  • ATС-код: S01XA21
  • Условие продажи: по рецепту

IНСТРУКЦIЯ

для медичного застосування препарату

ТАУФОН

(TAUFONUM)

Загальна характеристика:

мiжнародна та хімічна назви: Taufonum; 2-аміноетансульфонова кислота;

основнi фiзико-хiмiчні властивостi: безбарвна прозора рідина;

склад: таурина – 0,2 г;

допоміжні речовини: ніпагін, вода очищена.

Форма випуску. Краплі очні.

Фармакотерапевтична група. Засоби, що застосовують в офтальмології. Код АТС S01X A21**.

Фармакологічні властивості. Тауфон (таурин) належить до амін окислотних препаратів, які стимулюють репаративні і регенераційні процеси при захворюваннях сітківки ока дистрофічного характеру, травматичних ураженнях тканин ока, патологічних процесах, що супроводжуються різким порушенням метаболізму цих тканин. Як амін окислота, яка містить сірку, препарат сприяє нормалізації функцій клітинних мембран, оптимізації енерг етичних і обмінних процесів, підтриманню сталості електролітного складу цитоплазми клітин, гальмуванню синаптичної передачі (нейромедіаторна роль).

Фармакокінетика. Не досліджена.

Показання для застосування. Тауфон призначають дорослим при дистрофічних ураженнях сітківки ока, включаючи спадкові тапеторетинальні дегенерації, при дистрофіях рогівки, старечих, діабетичних, травматичних і променевих катарактах, як засіб стимуляції відновних процесів при травмах рогівки.

Спосіб застосування та дози. При катарактах тауфон призначають у вигляді інстиляцій: по 2-3 краплі 2-4 рази на добу щоденно протягом 3-х місяців. Курси повторюють із місячним інтервалом. При травмах застосовують у таких же дозах протягом 1 місяця. Для лікування тапеторетинальної дегенерації та інших дистрофічних захворювань сітківки, проникних ран рогівки препарат вводять під кон’юнктиву: по 0,3 мл 4 % розчину 1 раз на добу протягом 10 днів. Курс лікування через 6-8 місяців повторюють.

Побічна дія. Може спостерігатися підвищена індивідуальна чутливість до компонентів препарату, що проявляється у вигляді алергічних реакцій.

Протипоказання. Індивідуальна підвищена чутливість до компонентів препарату.

Передозування. Даних про передозування препарату немає.

Особливості застосування. Є дані про ефективність препарату як засобу, що знижує внутрішньо очний тиск у хворих на глаукому.

Вагітність та період лактації

Даних щодо застосування препарату у вагiтних і матерів, що годують дитину груддю, немає.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. За деякими даними препарат збільшує гіпотензивний ефект тимололу при їхньому спільному застосуванні.

Умови та термiн зберiгання. Зберігають при температурі 8-15 °С, в захищеному від світла місці, недоступному для дітей. Термін зберігання – 3 роки.

Умови відпуску. За рецептом.

Упаковка. Флакони 5 мл, № 3 в пачці.

Виробник. Філія ТОВ “Дослiдний завод “ДНЦЛЗ”.

Адреса. Україна, м. Харкiв, вул. Воробйова, 8.